Personaluthyrning i Borås, Skövde och Varberg

Vi arbetar med bemanning och rekrytering åt företag inom industrisektorn. Kontakta oss för mer information!

First Personalpartner Borås
Bäckeskogsgatan 2
504 68 Borås

info@firstpersonal.se
Org.nr: 556606-5800

First Personalpartner Skövde
Rådhusgatan 2
541 30 Skövde

info@firstpersonal.se
Org.nr: 556606-5800

First Personalpartner Varberg
Västra Vallgatan 39
432 41 Varberg

info@firstpersonal.se
Org.nr: 556606-5800

Kontaktpersoner Borås

Stefan Zackrisson
Tel: 0722-35 11 05
stefan@firstpersonal.se

Claes Svensson
Tel: 0722-35 11 04
claes@firstpersonal.se

Linda Carlsson
Tel: 0722-35 11 29
linda@firstpersonal.se

Robin Andersson
Tel: 0722-35 10 85
robin@firstpersonal.se

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Ronja Pantzar
Tel: 0722-35 11 50
ronja@firstpersonal.se

Frida Götesson
Tel: 0727-24 17 77
frida@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Skövde

Marika Ikävalko
Tel: 0727-17 84 77
marika@firstpersonal.se

Claes Svensson
Tel: 0722-35 11 04
claes@firstpersonal.se

Besök oss på facebook

Kontaktpersoner Varberg

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se