Vi bemannar industrin med kunskap och erfarenhet

Vi är ett auktoriserat bemanningsföretag som är inriktat på rekrytering och bemanning inom industrisektorn. Inriktningen innebär att vi är kompetenta på vårt område och vet vad vi gör. Vi tillhandahåller även personlighetsanalyser.

Vi erbjuder personaltjänster med fokus på ansvar, engagemang och professionalism. Ni kan lita på oss och allt vi gör tål granskning. Vi står för det vi gör och tror på. Våra insatser ger resultat och skapar värde för ert företag.

Vi på First Personalpartner jobbar med en nära kontakt med våra anställda. Vi arbetar efter vår värdegrund; Respekt – allas lika värde. Vårt ansvar är att se till att anställningsförhållanden efterlevs och att du som anställd och kundföretaget du arbetar hos är nöjda, detta gör vi bäst genom att vara tillgängliga och besöka din arbetsplats kontinuerligt.

First Personalpartner är ett auktoriserat bemanningsföretag. Som anställd hos oss omfattas du av befintligt kollektivavtal innefattande avtalsenlig lön, försäkringar och semesterersättningar.

Vi söker ständigt efter kompetenta och engagerade medarbetare som har kunskap och erfarenhet inom industrisektorn i någon form.

Registrera ditt CV och gör en kort beskrivning om varför just du skulle passa hos oss på First Personalpartner. Beskriv vad du har gjort i ditt arbetsliv tidigare och vad du har för ambitioner med din nya tjänst, så att vi lättare kan matcha din kompetens och dina önskemål med våra lediga tjänster hos våra kunder.

Kontaktpersoner Borås

Stefan Zackrisson
Tel: 0722-35 11 05
stefan@firstpersonal.se

Claes Svensson
Tel: 0722-35 11 04
claes@firstpersonal.se

Linda Carlsson
Tel: 0722-35 11 29
linda@firstpersonal.se

Robin Andersson
Tel: 0722-35 10 85
robin@firstpersonal.se

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Ronja Pantzar
Tel: 0722-35 11 50
ronja@firstpersonal.se

Frida Götesson
Tel: 0727-24 17 77
frida@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Skövde

Marika Ikävalko
Tel: 0727-17 84 77
marika@firstpersonal.se

Claes Svensson
Tel: 0722-35 11 04
claes@firstpersonal.se

Besök oss på facebook

Kontaktpersoner Varberg

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se