Vi bemannar industrin i Västsverige

Vilka är vi?

First Personalpartner är ett auktoriserat bemannings-företag som är inriktat mot industri- och anläggningssektorn. Vi tillhandahåller tjänster för företag i västra Sverige, med utgångspunkt från våra lokala kontor i Borås, Skövde och Varberg.

Söker ert företag personal?

Lyckad bemanning och rekrytering kräver både stor kunskap och förståelse för såväl uppdraget i sig, som för branschen i stort. Vi har kunskapen, ni har uppdraget och tillsammans skapar vi värde för just ert företag!

Registrera ditt CV!

Vi söker ständigt efter duktiga och kompetenta medarbetare som har kunskap och erfarenhet från industri- och anläggningssektorn i någon form. Är du intresserad av att söka dig vidare och utveckla din kompetens med hjälp av vårt företag?

Kontaktpersoner Borås

Claes Svensson
Tel: 0722-35 11 04
claes@firstpersonal.se

Robin Andersson
Tel: 0722-35 10 85
robin@firstpersonal.se

Martina Hallin
Tel: 0722-44 11 02
martina@firstpersonal.se

Frida Götesson
Tel: 0727-24 17 77
frida@firstpersonal.se

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Linda Carlsson
Tel: 0722-35 11 29
linda@firstpersonal.se

Ronja Pantzar
Tel: 0722-35 11 50
ronja@firstpersonal.se

Stefan Zackrisson
Tel: 0722-35 11 05
stefan@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Skövde

Marika Ikävalko
Tel: 0727-17 84 77
marika@firstpersonal.se

Julia Franzén
Tel: 0727-29 10 59
julia@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Varberg

Joachim Lodel
Tel: 0727-35 11 10
joachim@firstpersonal.se

Amanda Sevestedt Widmark
Tel: 0727-00 10 58
amanda@firstpersonal.se

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Besök oss på facebook