Personaltjänster

Personlighetsanalys

Ska ert företag anställa eller kompetensutveckla medarbetare och är ni i behov av kapacitetstester och personprofilanalyser? Då kan vi hjälpa er med detta! Vi på First Personalpartner använder oss av de välrenommerade Thomas-testen och kan erbjuda er detta i samband med rekrytering, kompetensutveckling eller när behovet uppstår. Kontakta oss gärna för mer information om testerna/analyserna så förklarar vi mer och tar fram ett personligt upplägg för just era behov. Nedan kan ni läsa mer om Thomas olika verktyg:

PPAGIA

TEIQueBPA

Kontaktpersoner Borås

Claes Svensson
Tel: 0722-35 11 04
claes@firstpersonal.se

Robin Andersson
Tel: 0722-35 10 85
robin@firstpersonal.se

Martina Hallin
Tel: 0722-44 11 02
martina@firstpersonal.se

Frida Götesson
Tel: 0727-24 17 77
frida@firstpersonal.se

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Ville Nikumaa
Tel: 0722-35 11 29
ville@firstpersonal.se

Ronja Pantzar
Tel: 0722-35 11 50
ronja@firstpersonal.se

Stefan Zackrisson
Tel: 0722-35 11 05
stefan@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Skövde

Marika Ikävalko
Tel: 0727-17 84 77
marika@firstpersonal.se

Julia Franzén
Tel: 0727-29 10 59
julia@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Varberg

Joachim Lodel
Tel: 0727-35 11 10
joachim@firstpersonal.se

Amanda Sevestedt Widmark
Tel: 0727-00 10 58
amanda@firstpersonal.se

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Besök oss på facebook