Personaltjänster

Personlighetsanalys

Ska ert företag anställa eller kompetensutveckla och är i behov av personlighetsanalyser? Då kan vi hjälpa er med detta! Vi på First Personalpartner använder oss av de välrenommerade Thomas-testen när vi gör personlighetsanalyser. Vi kan erbjuda er detta i samband med rekrytering, kompetensutveckling eller när behovet uppstår. Kontakta oss gärna så förklarar vi mer och tar fram ett personligt upplägg för era behov. Nedan kan ni läsa mer om Thomas olika verktyg:

PPAGIA

TEIQueBPA

Kontaktpersoner Borås

Stefan Zackrisson
Tel: 0722-35 11 05
stefan@firstpersonal.se

Claes Svensson
Tel: 0722-35 11 04
claes@firstpersonal.se

Linda Carlsson
Tel: 0722-35 11 29
linda@firstpersonal.se

Robin Andersson
Tel: 0722-35 10 85
robin@firstpersonal.se

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Ronja Pantzar
Tel: 0722-35 11 50
ronja@firstpersonal.se

Frida Götesson
Tel: 0727-24 17 77
frida@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Skövde

Marika Ikävalko
Tel: 0727-17 84 77
marika@firstpersonal.se

Julia Franzén
Tel: 0727-29 10 59
julia@firstpersonal.se

Kontaktpersoner Varberg

Kay Zeybrandt
Tel: 0722-35 17 77
kay@firstpersonal.se

Amanda Sevestedt Widmark
Tel: 0727-00 10 58
amanda@firstpersonal.se

Besök oss på facebook